Titles you rated
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.5
Remember the TitansRated ★ 0.5
Don't ClickRated ★ 1.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 1.5
Ted 2Rated ★ 1.5
Happiness for SaleRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 1.5
The BoyRated ★ 1.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 1.0
UnforgettableRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 1.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 1.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5