Titles you rated
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 1.5