Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
PunchRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0