Titles you rated
Paradise MurderedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0