Movies
Ratings
54
Saving Private RyanRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0