Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0