Titles you rated
Frozen FeverRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5