Movies
Ratings
367
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 0.5
NoahRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0