Series
Ratings
53
PastaRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5