Series
Ratings
87
Mischievous KissRated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
JejoongwonRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.5
Twenty Years OldRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0