Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0