Titles you rated
Bad GuyRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.5
D-DayRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0