Movies
Ratings
365
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0