Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.5
The HuntRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5