Movies
Ratings
105
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 2.0
Shall We DanceRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0