Titles you rated
Rough CutRated ★ 4.0
Army of DarknessRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
Bowling for ColumbineRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 0.5
AmélieRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5