Series
Ratings
66
All My Love For YouRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5