Titles you rated
New GirlRated ★ 3.5- Glass MaskRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.5
- AlcatrazRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0- VirtueRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 2.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0