Movies
Ratings
152
Extreme JobRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Book of LifeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5- Incomplete life: PrequelRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
HomeRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
The PatriotRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 2.5
Tamako Love StoryRated ★ 2.5