Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5