Movies
Ratings
52
Swing GirlsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0