Movies
Ratings
762
VeteranRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 2.0
Dark SkiesRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 4.0