Titles you rated
Batman ForeverRated ★ 1.0
BeowulfRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0