Titles you rated
Die HardRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Painted FireRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
Gintama: The MovieRated ★ 5.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
John QRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
9th CompanyRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 4.5
ShuttleRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0