Titles you rated
Perfect GameRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Lovely RivalsRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
FearlessRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.0
The WarriorRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.0
MoonRated ★ 3.0