Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0