Movies
Ratings
264
ParasiteRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.0