Movies
Ratings
686
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
SupernovaRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.5
The CourierRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
CandymanRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
Madame BovaryRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0