Movies
Ratings
668
Handsome GuysRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5