Series
Ratings
134
The Silent SeaRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
- shitteha ikenai kowai hanashiRated ★ 0.5
STEINS;GATERated ★ 5.0- Blue Submarine No.6Rated ★ 5.0
Brynhildr in The DarknessRated ★ 3.5
アホガールRated ★ 3.5- Detroit Metal CityRated ★ 3.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 4.0
Akko's LunchesRated ★ 3.5- 일본인이 모르는 일본어Rated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 5.0
Gisou no FuufuRated ★ 5.0
Robotics;NotesRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Occultic;NineRated ★ 4.0
Vatican Miracle ExaminerRated ★ 4.0