Titles you rated
SuitsRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0