Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The 8th NightRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
WishRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Pope's ExorcistRated ★ 2.0- Body PartsRated ★ 2.5