Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0