Movies
Ratings
60
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0