Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 1.5
JumongRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 1.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 1.5
Three DaysRated ★ 1.5