Series
Ratings
275
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.0
UntamedRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 1.5
Good Omens Season 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5