Movies
Ratings
20
Spider-ManRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
MossRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0