Titles you rated
Extreme JobRated ★ 2.0
ExitRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5