Series
Ratings
39
Woman of DignityRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0