Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0- 다찌마와 LeeRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 4.5- Highway FamilyRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0