Series
Ratings
25
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5