Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0