Movies
Ratings
383
InsomniaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
The HappeningRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Children...Rated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 1.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0