Movies
Ratings
140
300Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Smokin' AcesRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0