Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 5.0