Titles you rated
- GokusenRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5