Titles you rated
The World's First Love: ProposalRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0