Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 5.0
VIPRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0