Titles you rated
The Bank JobRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
No Mercy for the RudeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0