Titles you rated
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The American PresidentRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5